Základní škola sgt. J. C. Kluttze a Mateřská škola Kovářská

Aktuality:

Filmařský Workshop 22.3.2023

Naše druhé setkání , druhý workshop probíhal opět úspěšně a s velkým nadšením všech účastníků. Po teoretické části, kdy jsme dostali do ruky kamery, fotoaparáty, klipové a směrové mikrofony, si mohli všichni zahrát na kameramany a zvukaře, jsme se rozdělili na dva týmy. Každý tým natočil rozhovor, který jsme si pak společně pustili a zhodnotili. Myslím, že všichni si odnesli s sebou domů spoustu nových znalostí a krásných zážitků. Děkujeme a brzy se zase uvidíme.

Plavecký kurz začíná od 25.4.2023 do 13.6.2023. Cena je 1600,- Kč.

Plavecký výcvik

V únoru začal plavecký výcvik pro 2. a 3. třídu. Děti do něj vykročily s očekáváním, ale i se strachem, zda to zvládnou. Strach brzy opadnul a naplno si plavání užívají a my doufáme, že za pár lekcí z nich budou prvotřídní rybičky.

A&P

Lyžařský výcvik

I v letošním roce se žáci naší školy zúčastnili lyžařského výcviku na Klínovci ve dnech 13.3.- 17.3.2023. Přihlásilo se 14 žáků. Z toho bylo 5 začátečníků, kteří na lyžích ještě nestáli. Musíme je všechny pochválit za snahu, trpělivost a disciplínu. I když nás počasí trošku potrápilo, poslední dva dny bylo slunečno a všichni jsme si týden výcviku užili. Chtěli bychom také ještě jednou poděkovat společnosti SKIAREÁL KLÍNOVEC s.r.o. za poskytnutí jízdenek na lanovky a vleky a za zajištění skibusu. Velký dík též společnosti Lyžařská škola JPK KLÍNOVEC- BOŽÍ DAR za zapůjčení kompletního lyžařského vybavení pro žáky. Děkujeme a těšíme se na příští rok.

Divadelní představení

V úterý 14.3. nás navštívilo divadlo Letadlo s vystoupením V korunách stromů. Představení bylo plné krásných rekvizit, kostýmů, písniček i legrace. Do děje byly zapojené také děti, které si představení prožily v rolích herců. Moc děkujeme za krásný zážitek a budeme se těšit na příště.

Zřizovatel:

Elektronická žákovská knížka:

Sociální sítě:

Archiv:

Archiv příspěvků 2021/2022

Vytvořil: troxstore.cz