Žákyně Tereza Jíšková, Jenifer a Angelina Grünfeldovy se od začátku školního roku účastní ,,Turnaje mladých nadějí“ v kuželkách. Jde o turnaj, kterého se účastní hráči z celé ČR. Hraje se celkem 6 turnajů na různých kuželnách po celé ČR. Po 4 turnaje si žákyně vedou v silné konkurenci velice dobře. Poslední turnaj se hrál 5. 12. 2021 v Praze a Tereza obsadila 2. místo, Angelina 3. místo a Jenifer 9. místo. Ještě nás čekají 2 turnaje a věříme, že se holkám podaří ještě posunout o nějaký stupínek výše. Držíme palce.

V průběžném pořadí je v kategorii starších žákyň Jenifer zatím na 46. místě a Angelina na 32. místě z celkového pořadí 61 hráček. Tereza je v kategorii mladších žákyň na skvělém 5. místě z celkového počtu 54 hráček.