Naše škola by tímto chtěla poděkovat společnosti SKIAREÁL KLÍNOVEC, s.r.o. za podporu při organizaci lyžařského kurzu pořádaného školou pro své žáky 2. stupně. Společnost SKIAREÁL KLÍNOVEC, s.r.o. byla tak velkorysá, že poskytla škole pětidenní jízdenky na lanovky a vleky pro všechny účastníky zcela zdarma. Navíc škole zajistila skibus pro přepravu dětí z Kovářské na Klínovec a zpět. Toto vše zcela na náklady společnosti SKIAREÁL KLÍNOVEC, s.r.o. Celková částka, kterou takto bude naše škola podpořena tak přesahuje 60 000,- Kč. Škola společnosti moc děkuje a doufá v další budoucí spolupráci.

Dále děkujeme společnosti Lyžařská škola JPK KLÍNOVEC – BOŽÍ DAR, za podporu při organizaci lyžařského výcviku. Společnost zapůjčila žákům školy kompletní lyžařské vybavení na 5 dnů, každému za částku  pouhých 300,- Kč. Celková podpora tak pro školu a žáky představuje více jak 15 000,- Kč.